niedziela, 24 maja 2020

#scrap16challenge

o i teraz moja kolej bo zostałam nominowana prze Karolina Bukowska
Cudowne dziewczyny postanowiły zrobić akcję #scrap16challenge2
Anna Iwanowska @martadebicka1
@Karolina Czajkowska
Olga Heldwein
@Marta Paluch
Kasia Bogatko Arts
Kasia Salmanowicz
Karolina Czołba
@Snip Art - Pracownia Artystyczna
@Kasia Grusza
@Emilia Sieradzan
@Reniferove

Pocztówkowe wędrówki
@Agateria Craft - dla kreatywnych
@piekarczykmarta
Artistikotiko
@ScrapBoys
13 arts
Happy Scrap.eu
ZieloneKoty.ploty.pl
@Sklep Craft O' Clock
Sklep-ewa.pll
P13 Paper Inspiration3 Paper Products
Fussy Cat

Dziś mamy dla Was wyzwanie !!! moje kochane scrapowe koleżanki to działajcie .Nominuje Moonika Mika Ewelina Grześ-Jasińska Lilii N. Nowak Anna G. Miler

Wszystkie zasady poniżej
Czy słyszeliście może o #hot16challenge2?
Jeśli odpowiedź brzmi tak, a Wy jesteście fanami tej świetnej inicjatywy, to mamy dla Was cudowną nowinę!
Postanowiliśmy wraz z (tu możemy oznaczyć wszystkich) odpowiedzieć na tą akcję w scrapowym świecie i tym samym zapraszamy Was do wspólnej zabawy w #scrap16challenge!
Zasady są proste!
16 osób stworzyło pierwsze 16 prac i otagowało pierwsze osoby! Zostałeś przez kogoś otagowany/a? Super! Masz 72 godziny, żeby odpowiedzieć na wyzwanie i zrobić swoją pracę o dowolnej formie, na dowolny temat. Na czym więc polega wyzwanie? Musisz użyć dokładnie 16 produktów i wierzcie mi lub nie, nie jest to wcale takie proste!* Udokumentuj w dowolny sposób te produkty, a następnie wrzuć zdjęcie swojej pracy do sieci, użyj naszego hashtaga #scrap16challenge i nominuj kolejnych scrapowych przyjaciół!
Pamiętajcie również o najważniejszym - zarówno pierwotna akcja, jak i nasza to nie tylko wspólna zabawa, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka na siepomaga i my się do tej zbiórki dołączamy!
 link do zbiórki znajdziecie tutaj
http://siepomaga.pl/hot16challenge
Żeby jeszcze mocniej zachęcić Was do wzięcia udziału w zabawie i podziękować wszystkim za wpłaty i za pomoc w walce z pandemią, na koniec całej akcji, wśród wszystkich, którzy wrzucą do sieci pracę z hashtagiem #scrap16challenge wybierzemy osoby, do których polecą nagrody niespodzianki od naszych przecudownych sponsorów!  
Wyniki znajdziecie na fanpage'u akcji, więc warto go zaobserwować

https://www.facebook.com/Scrap16challenge-102522418149309/

Do dzieła!
* wspólnie uznaliśmy, że wszelkie narzędzia oraz podstawowe produkty takie jak klej, czy taśma nie wliczają się w pulę naszych "szesnastek". Liczy się natomiast cała reszta, każdy papier to użyty produkt, każdy kolor farby to użyty produkt itd.
Jednak pamiętajcie - chodzi przede wszystkim o wspólną zabawę i fajną inicjatywę, więc jeśli Wasza interpretacja "16tki" będzie nieco inna, to zdradzimy Wam w sekrecie, że nikt aż tak rygorystycznie tego sprawdzał nie będziW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz